Zkušenosti?

2010 - ....
Odpovědět
OldaKulhanek
Příspěvky: 1
Registrován: pát 06. říj 2017 9:27:04

Zkušenosti?

Příspěvek od OldaKulhanek »

Poohlížím se po nějakém výkoném SUV a narazil jsem právě na recenzi na http://kralmotoru.cz/media/jake-lze-por ... ejlevnejsi , kde píšou, že Dacia Duster je druhým nejprodávanějším SUV vozem u nás (hned po Yetim). Chtěl bych pohon 4x4, za který uvádějí cenu 337 000 Kč, což mi přijde fakt nádherný číslo. Ze všech SUV vyjde skoro nejlevněji, tak bych se chtěl zeptat, v čem je háček. Jak jste s tímto vozem spokojení? Na co bych si měl dát popřípadě pozor?

Dolakfrantisek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 15. pro 2020 17:43:08

Re: Zkušenosti?

Příspěvek od Dolakfrantisek »

Duster je super auto pro normální průměrnou rodinu. Nabízí dostatek místa a vyšší posed. Hledám na toto auto doplňky, chtěl bych si ho trochu ještě poupravit podle sebe. Kde nejčastěji kupujete doplňky na auto?

Placek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. pro 2020 20:38:03

Re: Zkušenosti?

Příspěvek od Placek »

Ze kterého roku máte dustera? a jaké doplňky na něj hledáte? a souhlasím, je to super auto za dobrou cenu. Hlavně tedy super na naše silnice

Dolakfrantisek
Příspěvky: 4
Registrován: úte 15. pro 2020 17:43:08

Re: Zkušenosti?

Příspěvek od Dolakfrantisek »

Kupoval jsem auto z roku 2009, chtěl bych si ho trochu doladit. Jsem z toho straně nadšený hlavně podvozkově...

Placek
Příspěvky: 2
Registrován: stř 16. pro 2020 20:38:03

Re: Zkušenosti?

Příspěvek od Placek »

Z vlastních zkušeností mohu doporučit stránky internetového obchodu autohotarek .cz, odkud jsem objednával už několikrát doplňky na auto

Odpovědět