Chcete byt moderatorem?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Chcete byt moderatorem?

Příspěvek od admin »

Vazeni, stale jeste je zde dost sekci, o ktere se nikdo nestara, tak pokud chcete byt moderatorem te ktere sekce, napiste mi, budu rad kdyz se o tento web bude starat vic lidi a bude to pak vice USER FRIENDLY :wink:
dik 8)


Kdo jsou moderátoři ?
Moderátoři jsou jednotlivci (nebo skupiny jednotlivců), jejichž práce je starat se o chod fóra každý den. Mají právo upravovat nebo mazat příspěvky, zamykat/odmykat, přesouvat, mazat a rozdělovat témata, která spravují. Obecně řečeno, moderátoři jsou od toho, aby lidé nepřispívali mimo téma nebo nepřidávali otravný materiál. :wink:

admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Chcete byt moderatorem?

Příspěvek od admin »

Stale aktualni, aktivnim moderatorum kteri rozumi znacce a vzdy dobre poradi nabizim zde na foru reklamu zdarma !!!

ladasuk
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. led 2017 13:24:26

Chcete byt moderatorem?

Příspěvek od ladasuk »

Vim, že to co mě trápí sem nepatří. Ale budu rád za každou radu. Jinde se mě nepodařil žádný kontakt.
Zaregistroval jsem se na Dacia club a po čase jsem vložil i údaje o autě a od této doby nejde nic z menu otevřít všude se mě ukáže jen opice s banánem. Vice se ukáže když se nepřihlásím. Pokusil jsem se už o snad vše co je dostupné. Nejde ani otevřít můj profil abych ho případně zrušil. Není tam ani možnost jiného kontaktu. Když to půjde dejte radu nebo nějaký kontakt. Děkuji.
Kontaktovat mě můžete mejlem lada.suk@seznam.cz nebo na tel. 776030637 nebo zprávou sem.

Odpovědět