Nakupujete v Ćíně na Dacii ? Nebo co jste kde nakoupili

Vše co se týká techniky, zapojení, ND
Odpovědět
0703
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. srp 2019 17:32:36

Nakupujete v Ćíně na Dacii ? Nebo co jste kde nakoupili

Příspěvek od 0703 »

Chtěl bych založit nové téma nákupy doplňků na Dacii Ono když chce člověk něco koupit, tak kolikráte jen přes net a ani neví bude li to pasovat ,fungovat, je li to dobré, nebo udělal chybu.
Já jsem si nyní po zkušenostech s mobilem a OBD2, aby se mi zobrazovali najednou veškeré informace -teplota kapaliny, teplota oleje, rychlost, otáčky, spotřeba atd. atd. no 12 funkcí najednou. a bez hloupého přepínání na páčce u volantu. Pořídil 8" tablet, kde by se mi toto zobrazovalo a + ještě zároveň i navigace, zatím nemám dořešené hodiny, které bych chtěl rovněž zobrazovat na tabletu, ale nade všemi spuštěnými aplikacemi. Pokud má někdo řešení, rád ho uvítám. No a nyní jsem koupil Brodit držák mobilu, nebo tabletu, ještě není namontovaný, jelikož, tak jak jsem to koupil, by to bylo stabilně upevněno na pevno, ale je ještě mezikus z kterého by měl jít vyjmout celý klip na tablet, ten jsem teprve doobjednal tak s montáží ještě čekám. Nyní dám foto tabletu- zapnu jen v demo a držáků. Později doplním o foto s namontovaným.
Přílohy
držák do auta.JPG
držák do auta.JPG (154.54 KiB) Zobrazeno 2703 x
klip na tablet.JPG
(226.03 KiB) Zatím ještě nestaženo
tablet.JPG
tablet.JPG (180.74 KiB) Zobrazeno 2703 x

0703
Příspěvky: 4
Registrován: pát 16. srp 2019 17:32:36

Nakupujete v Ćíně na Dacii ? Nebo co jste kde nakoupili

Příspěvek od 0703 »

Tak hotovo : Držák Brodit, je sice krapánek dražší kategorie, ale zase pasuje jak jak se říká ,,prdel na hrnec" ani se nehne a to má ten díl i nahoře lepení, které jsem ani nepoužil, jelikož mám 8" tablet a bál jsem se aby mi nezasahoval až k volantu. No je to paráda nikde to nezasahuje, nic neomezuje, držák drží i tak perfektně. Lepší než 1000držáků z číny , které se prodávají i u nás. Tak jsem si pohrál s tím scannerem Taky super ukazuje to teplotu vody, teplotu oleje, denní kilometry , kilometry celkem, nádrž , okamžitou spotřebu / no s tím jsem se taky nahrál, než jsem to správně nastavil, ale už to jde a skoro podle budíku v autě/ průměrnou spotřebu, otáčky motoru, rychlost, teplotu atd. atd no tam se toho dá nastavit spousta. Zub OBD 2 mám z číny za 2,.....cosi US doolaru. Už tam mám i hodiny to mi poradil jeden borec z Androidu.
Takže 1 věc komplet hotová, nyní mám z číny objednaný přepínač, chci zkusit předělat ty výstražné světla na středový panel dolů. A potom, resp. už nyní sonduji předělat originál klíč na vystřelovací, zatím je možnost jenom se 3 tlačítky, takže na nic údajně je větší, ale nevím uvažuji to zkusit koupit a předělat.
Přílohy
s tabletem scanner přes celou plochu
s tabletem scanner přes celou plochu
PC070005.JPG (89.52 KiB) Zobrazeno 2515 x
s klipem na tablet
s klipem na tablet
PC070004.JPG (96.17 KiB) Zobrazeno 2515 x
základní držák
základní držák
PC070003.JPG (182.72 KiB) Zobrazeno 2515 x

Odpovědět